top of page
CLIPART -  White & Gold _ BizSister.com _ 0040.jpg

גם בתקופה של חוסר וודאות ושינויים תכופים, אפשר לשלב

הישגיות ויצירתיות  עם ציות אפקטיבי ועמידה ביעדים. 

איך?

צרו קשר וקבלו מידע אודות התכנית הייחודית שלי

המשלבת היבטים בצייתנות התנהגותית, רגולציה עצמית ומוטיבציה.

לא תמצאו שום דבר דומה במקום אחר!!!

צרו קשר עכשיו 👇

עורכת דין זוהר מור

למידע נוסף וקביעת פגישה

תודה, ניצור קשר בהקדם

  • Facebook
  • LinkedIn

מנהל/ת בארגון?

אם קבלת החלטות, התגייסות עובדים למטרות הארגון ורגולציה, חשובים לך ולארגון שלך, אשמח על ההזדמנות להציג לך את המודל החדש שלי.

ב-15 דקות בלבד אציג לך מודל של 3 שלבים, שמטרתו קבלת החלטות טובות יותר ויצירתיות יותר, אצל עובדי הארגון וההנהלה.

כי עובדים מרוצים, יצירתיים שמגויסים לצרכי הארגון ולכללי הרגולציה, זה ארגון רווחי וכזה שכולם רוצים לעבוד בו...

לקביעת שיחה : zoharmor.comfly@gmail.com

מה אני מציעה?

הקורסים של זוהר מור

הרצאות קורסים וסדנאות בנושא ציות ורגולציה, בדגש על היבטים התנהגותיים של ציות ארגוני

Image by Elissa Garcia
Female Lecturer

ליווי ארגונים בתהליכי שינוי

ליווי ארגונים בתהליכי הטמעה של נהלים ורגולציה, תוך מיקוד בניהול השינוי מהפן ההתנהגותי 

Image by krakenimages
Change

כתיבה ועריכה של מסמכי רגולציה ומאמרים 

כתיבה, ניסוח ועריכה של מסמכי מדיניות ונהלי עבודה, מאמרים, ניירות עמדה ומסמכים מקצועיים

Image by Mailchimp
Legal Consultant

הפילוסופיה

תרבות ארגונית

סיוע ביצירת תרבות ארגונית של קבלת החלטות אפקטיביות ואמיצות.

אפשרות לביצוע הערכה של תרבות ארגונית קיימת והצעות לשיפור ושימור.

הדרך

כלים להבנת תהליך החשיבה ושיפור קבלת החלטות - בחיים ובארגון. הגברת התגייסות העובדים למטרות הארגון באמצעות הנעה פנימית, תוך שמירה על ניהול תקין ועמידה בכללי הרגולציה.

המטרה

שינוי תפיסתי להנעה עצמית וקבלת החלטות אפקטיביות לאורך זמן, תוך עמידה ברגולציה. מבוסס מחקרים בנושא תהליכי שינוי והעלאת סטנדרטים.

מהי צייתנות ארגונית ?

מקור המושג צייתנות התנהגותית (behavioral compliance) מתחום המשפטי הבינלאומי ועניינו בחתירה להבין טוב יותר את ההתנהגות של ראשי מדינות ולנסות לצפות איך יתקבלו החלטות בזירה זו. משם העיסוק התפתח לכיוונים של כלכלה התנהגותית, עם ההבנה שבני אדם אינם מחשב משוכלל ואנחנו לא מקבלים החלטות רציונליות ואפקטיביות, אלא פועלים בעיקר מתוך תת מודע ואי אלו אמונות, זיכרונות, דפוסי חשיבה ואינטרסים נסתרים.

לימודי תואר ראשון במדעי המדינה, בשילוב עם ניסיון ומחקר כעו"ד בנושא ציות לרגולציה הביאו אותי, לאחר שנים של עבודה בצמתים שונים עם מקבלי החלטות בכל הדרגים, לנושא של צייתנות התנהגותית כדי להבין מה מניע א.נשים  מסוימים לציית להנחיות (של עצמם ושל גורמי סמכות) ומה מניע אחרים לא לעשות זאת ואילו השפעות יש לדפוסים אלו על התוצאות בכל תחום בחיים. באיזה צד של המתרס אני נמצאת, אשאיר לכם לנחש...

העניין בשאלה זו מלווה איתי מהשנים בהם עבדתי לצד שופטים בבית המשפט, בקורסי הכשרה שהעברתי בדיני ניירות ערך ובעבודה בבנקים בין היתר בהדרכת עובדים בתחום ציות ורגולציה ווידוא ציות, ועד לעובדת אחת מרדנית במיוחד, שהתנהלותה הפילה לי אסימון.

היום ואחרי כמעט 6 שנים של מיקוד בנישה זו, בניתי תכנית הדרכה ייחודית שאין שנייה לה בעולם. המומחיות שלי והשילוב שאני עושה, הם ייחודים ונובעים מתוך הבנה טובה של האתגרים הקיימים בעולם התאגידי ושל ההשפעות שיכולות להיות למאבקי סמכות בארגון ובחיים בכלל. אני גם יודעת לזהות את השלכות המתסכלות על הקריירה ועל החיים האישיים, שבעלי מקצוע, בעלי עסקים וא.נשים חווים כשהם מתנהלים מתוך דפוסי ההתנהגות הכוללים אי-ציות, מרדנות, חבלה עצמית, קושי בעבודה עם דמויות סמכות, נטייה להיעלם או ריצוי יתר.

היום, המטרה שלי לעזור לארגונים ולא.נשים לפעול לטובתם הגבוהה ביותר בהקשר של עמידה בהנחיות לאורך זמן להשגת יעדים אישיים ומקצועיים.

השיטות שלי מוכחות ומבוססות על עבודה של מומחים בתחומים מגוונים שמביאים תוצאות, המסייעות להתגבר על מכשולים ולמצות את מלוא הפוטנציאל במקום העבודה, בעסקים ובחיים האישי כולל יציאה מדחיינות ותקיעות, הנעה פנימית והתמדה ממוקדת מטרות המקבלים ביטוי בשביעות רצון רבה יותר בעבודה ובכלל, שיפור הזדמנויות קריירה ופוטנציאל השתכרות מוגבר.

אנשי מקצוע המזדהים אם מה שכתבתי, חשוב שתדעו שאין צורך לתת לאתגרים אלו לעכב אתכם יותר. אפשר לצאת מתקיעות ולעמוד ביעדים לאורך זמן ואפילו להתנהל בכבוד ועוצמה עם בעלי סמכות.

אני מציעה חבילות אימון אישי בלבד (לא אימון חד פעמי).

צרו קשר לקבוע שיחת בהירות ללא עלות, בה תקבלו הבנות בנוגע למה שחוסם אתכם, ובסופה נחליט ביחד אם אתם מתאימים לתהליך או לא.

ארגונים אשר מעוניינים בעובדים מגויסים, בעלי מוטיבציה לעבודה ועמידה בהנחיות, התהליך שלי מותאם לסביבה הארגונית ומשלב ידע בתחום ציות ורגולציה עם תוכן ייחודי שללא ספק יקדם שינוי חיובי בעובדים שלכם.

אם התחברתם ואתם רוצים לשמוע עוד צרו איתי קשר עוד היום כדי ללמוד כיצד אני יכולה לעזור.

מה עוד?

טכניקות להגברת הציות בארגון 

שימוש בטכניקות המשלבות חוק, רגולציה וכלים מעולם ה CBT, NLP ו- EFT

Image by Mailchimp
Networking Event

תגובת לחץ וציות ארגוני

הקשר בין אפקט הלחץ fight-fligth

לצייתנות בארגון ובכלל

Image by Mike Hindle
Busy Office

צייתנות התנהגותית

על ההשפעות הנוירולוגיות על הנטייה לצייתנות או למרדנות

Image by Winston Chen
MRI Scan Image
zoei3.jpg
Speaking with the Judge
Contract Review
הרשמה לניוזלטר

לחיים ולארגון

היכולת שלך לקבל הנחיות מאחרים ומעצמך, לעמוד בהן ולשמר הצלחות לאורך זמן, תקבע את התוצאות שלך

אם הצורה בה אנחנו מופיעים בחיים, מושפעת מהדרך בה אנחנו מתפקדים במצבי לחץ, המשמעות היא -    ​

שמחה, התרגשות, התלהבות, תשוקה, הנעה לאורך זמן ותוצאות רצויות - זה אפשרי!!!

כי אפשר להניע את עצמנו ואחרים, בהתבסס על ההבנה בנוגע לאיך מערכת העצבים והמוח שלנו מתוכנתים להתנהל במצבי לחץ.

CLIPART -  White & Gold _ BizSister.com _ 0222.jpg

על זוהר

אקדמאית, עורכת דין, מרצה וסופרת, זוהר מביאה מגוון רחב של מומחיות וכישורים לתפקידה כיועצת מומחית בציות התנהגותי וניהול שינויים. בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה (חקר ביצועים) ומדעי המדינה, תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהצטיינות, יש לה בסיס אקדמי חזק.
זוהר צברה 16 שנות ניסיון בתחום הרגולציה וניהול סיכונים. היא מילאה תפקידים שונים לאורך הקריירה שלה, ביניהם שימשה כעוזרת משפטית בבתי משפט, עורכת דין ציות בשני בנקים גדולים במערכת הבנקאית, וכמנהלת רגולציה בתחום התמרוקים.
בשנת 2008 חיברה זוהר את הספר 'דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית', שיצא לאור בהוצאת הספרים המשפטית המוערכת 'בורסי'. הספר שימש בסיס לקורסי הכשרה שלימדה במספר מכללות, תוך התמקדות בחקר שוק ההון.
תרומתה של זוהר לתחום חורגת מעבר לספרה. כמו כן פרסמה מאמרים רבים, ביניהם מאמר בולט על יעילות ניהול הסיכונים במערכת הבנקאית, שהופיע בירחון איגוד הבנקים. בנוסף, פרסמה לאחרונה ספר פרוזה בשם 'האודיסיאה של איזי', יצירה בהשראת המיתולוגיה היוונית.
בשנים האחרונות הקדישה זוהר את עצמה למחקר עצמאי בנושא ציות התנהגותי וניהול שינויים, במקביל לסיום התואר השני. היא התמקדה בחקר המפגש בין התנהגות אנושית, ציות וניהול שינוי ארגוני. עם עניין רב בקידום הכללה, היא מדגישה את שילוב המגוון העצבי במדיניות ובפרקטיקות.
כיום, זוהר משלבת את עבודתה כעורכת דין עם תפקידה כיועצת מומחית בתחום הציות ההתנהגותי וניהול שינויים. שירותיה כוללים העברת הרצאות בעלות השפעה, עריכת סמינרים ומתן סיוע מקיף בהיבטים שונים של ניהול שינויים ורגולציה. המומחיות של זוהר ממצבת אותה באופן ייחודי להדריך ארגונים באימוץ פרקטיקות מכלילות ובהנעת ציות התנהגותי בנוף המתפתח ללא הרף.

שום דבר לא ישתנה אם תמשיכו באותה הדרך ולא תניעו תהליך לשינוי.  

צרו קשר עוד היום 

 

CLIPART -  White & Gold _ BizSister.com _ 0043.jpg
bottom of page