עותק של TEMPLATE The Ultimate Coaching Template - Facebook Header  BizSister.com (4).png

50% הנחה

על מה הספר?

האודיסאה נפתחת עם איזי, אקדמאית וחוקרת צעירה שבמשך שנים שאפה להתפשר על קיום ממוצע, רק כדי לא להיות 'יותר מדי'. משועממת מחייה, היא מגיעה לעוד אחד מעשרות הכנסים האקדמיים בהם נכחה, מבלי לדעת שהפעם זה שונה ושלאלות המיתולוגיה היוונית יש תוכנית אחרת עבורה.

בעודה בוחנת את שולחן הקינוחים, מבטה פוגש בפרופ' אלבין הנאה והכריזמטי ומרגע זה חייה של איזי משתנים לעד. במקביל למחקרה אודות האלות ודפוסי נשיות עדכניים, היא מנהלת מערכת יחסים סבוכה וטוטאלית עם אלבין, שמזכיר אל יווני אימפולסיבי במיוחד ויוצאת למסע משל עצמה.

מבלי שבחרה בכך, איזה חווה אירועים קיצוניים בהם מתגלמים בתוכה מופעים מרהיבים וקסומים של שבע אלות המיתולוגיה הגדולות. בסחרחרה של התרחשויות, רגע אחד היא ילדה חסרת החלטיות ורגע אחר היא אישה אימהית או אמזונה, קנאית ואכזרית. בדרכה הייחודית, איזי מציגה לנו הקוראות והקוראים את האלות שבכל אישה.

בסיפור המשלב מיתולוגיה ומציאות, כישוף ומחקרים אקדמיים, לא רק גיבורים מיתולוגיים מלווים את מסעה, אלא גם דמויות נשים בשר ודם שאיזי מכירה ומראיינת במסגרת מחקרה – נשים המדגימות גם הן בחייהן מאפיין בולט של כל אחת מהאלות.

מסע אודיסאה זה מוונדר-לס-וומן לגיבורה מיתולוגית, מלא בתהפוכות, אתגרים וגילויים עצמיים, מי תהיה איזי בסופו?

*'האודיסאה' היא אחת היצירות המרכזיות והמוכרות ביותר במיתולוגיה היוונית. הסיפור נכתב על ידי הומרוס ומתאר את מסעו של אודיסאוס, מלך איתקה, שנלחם במלחמת טרויה ובמשך שנים ארוכות חיפש את דרכו חזרה הביתה. 

5053309.jpg

סיפור מסעה המרתק של איזי  אישה אחת - שהיא כל הנשים כולן -שניפצה מיתוסים, שברה חסמים ופרצה תקרות זכוכית בדרכה מוונדר-לס-וומן, לגיבורה מיתולוגית ומאצ'נסית*. והכל ב-7 צעדים ו-7 גיבורות מיתולוגיה יווניות.

 

*Muchness  

50% הנחה

רכישה מאובטחת באשראי או בביט