top of page
15.png

COMFLY - זוהר (זואי) מור 

אני לא מספיק טוב.ה

זה יצליח עבור אחרים, לא עבורי. אני שונה

עדיף שאהיה בשקט שלא אעשה פדיחות

אני לא ראוי.ה לזה

מה הסיפור שלך?

הסיפור שלך - ההחלטה שלך

קבלת החלטות והמיתוסים שאנחנו מספרים לעצמנו

אם אתם כמוני וכמו א.נשים רבים בתקופה זו, למרות כל ההישגים שלכם יש בכם אי שקט. אתם יודעים שאתם יכולים יותר. אתם יכולים אחר. אני רוצה לשאול אותך משהו: אם כל המחקרים צודקים והתוצאות שלנו נקבעות לפי הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו - על עצמנו, על אחרים, על העולם - אזי למה שלא ניקח את המושכות לידיים שלנו ונספר סיפור שמקדם אותנו?

המשימה שלי היא להגיד לך, ולהוכיח לכם שאתם יכולים לכתוב את הסיפור שלכם -  אודות עצמכם - בעצמכם. סיפור בו אתם מככבים ואתם ממש לא חייבים לדעת את המטרה הסופית!

במציאות בה ניתן דגש רב להיגיון ולחשיבה תהליכית, אנחנו חושבים שעלינו לדעת מה היעד הסופי לפני שיוצאים לדרך. זו טעות! אחרי עשרות שנים של מחקרים ולימוד הבנתי שהאמת הפוכה - דווקא יצירתיות ואינטואיציה הן הX פקטור שיזניקו אותך למעלה.

במידה ועשית 'הכול' ולא הצלחת לפרוץ את מה שמגביל אותך להגיע להגשמה עצמית ולאינטלכיה שלך, אני מזמינה אותך לשמוע מה הנוסחה שלי.

בסדרה של הרצאות אתן לך את כל הידע שלי ואפרט על התוצאות שאתם יכולים לקבל עוד 9 חודשים בלבד!!!

הסיפור עד כה

לכולנו יש זהות המבוססת על אמונות, ערכים, זיכרונות ותפיסות אשר צברנו וצרבנו לתוך המודעות שלנו לאורך השנים. למעשה, רוב הזהות שלנו נבנתה מבלי שבכלל נהיה מודעים לכך. זה פשוט קרה.

וככה קיבלנו על עצמנו ירושה של אמונות ותפיסות שמגבילות אותנו ותוקעות אותנו במקום וזה לא חייב להישאר ככה!

המחקרים מראים חד משמעית שניתן לשנות את מה שאנחנו מגדירים כ- זהות ואת הסיפור שלנו.

ההיסטוריה האישית שלך והקולקטיבית שלנו, לא חייבת להיות העתיד שלך, אלא אם תמשיכו לחיות בה.

החיים שלך ייחודיים. אתם ייחודים. אל תתנו לקול שבתוככם ולסיפור שמניע אתכם, להיות קול של העבר וסיפור שלא שלכם.

הסיפור האמתי

מה הסיפור האמתי שעומד בדרך בין ההצלחה שאתם רוצים וראויים לה, לבין מה שיש לכם במציאות? אילו סיפורים עוברים לכם בראש כאשר אתם חושבים על הישגים שלכם המקצועיים, הזוגיים, הבריאותיים? האם אתם באמת 'לא מספיק'? האם אתם באמת 'לא ראויים?' האם אתם באמת 'לא מסוגלים?' 'לא ראויים או לא אהודים'? האם כשאתם עומדים מול קהל בהרצאה ומרגישים בפנים שאתם מתחזים, זה הסיפור האמתי?  מה הסיפור האמתי העמוק - זה שיושב בתוככם ומחכה שאתם תכתבו אותו? מה אם תקבלו החלטה שמהיום והלאה הקול שיניע אתכם - הוא הקול שלכם?

מה אם תקבלו החלטה שאף אחד אחר לא כותב את הסיפור עבורכם - אתם תעשו זאת. קחו אחריות על הנרטיב של חייכם ותבחרו את הסיפור שאתם רוצה לחיות. כולנו סוחבים סיפורים ישנים. חלקנו סוחבים אותם כל החיים וחלקנו כותבים סיפור חדש.

זה אפשרי! את חיית את הסיפור הישן שלך -  עד היום. נכון?! אז למה שאתם לא תבחרו מהיום - את הסיפור החדש?

באמצעות כלים שאספתי במשך עשרות שנים של לימוד אקדמי והכשרות מקצועיות, ובאמצעות מחקר אישי ואינספור סדנאות עם המומחים ביותר בעולם במגוון עצום (והזוי) של תחומים, תעמדו על הכתפיים שלי כשאנחנו נכתוב את הסיפור החדש שלך ביחד. 

על מנת להציג לכם את סט הכלים לקבלת החלטות וכתיבת סיפור חדש - בחודש הבא 28.6.22 אני מתחילה סדרה של הרצאות אשר יציגו את הנוסחה שלי. ההרצאות יהיו פעם בשבוע - יום ג' שעה 20:00 ובמחיר סמלי ואם תרצו להמשיך איתי אנחנו נעבוד ביחד במשך תשעה חודשים. כן! 9 חודשים של מסע שבסופו תהיו אחרים.

מאחר ומדובר בתהליך מובנה הדורש מחויבות גבוהה והשקעה עצמית, תבחן התאמה של כל מועמדת למסלול זה. חבל לי שתשקיעו הרבה, ולא תסיימו עם תוצאות מדהימות. רק לאחר שיחת התאמה יבחרו הא.נשים שימשיכו למסלול המקיף. 

אבל לפני שנחליט אם אתם מתאימים למסלול זה, אתם מוזמנים לסדרת ההרצאות שתתחיל ב 28.6.22 - יום ג'. ההרצאות יכללו את המקסימום שאני יכולה לתת בטווח הזמן וזה המון!!! 

קישור ההרשמה לסדרת ההרצאות ישלח אליכם ,לאחר שתירשמו למטה.

מספר המוזמנות להרצאה מוגבל!!!

אם אתם רוצים  להתחיל לתרגל קבלת החלטות מהירה - הירשמו עכשיו.

והמחיר - רק 297 ש"ח ל- 6 הרצאות אשר יתנהלו בזום.

כאשר אתם  נרשמים  אתם מקבלים  6 הרצאות -  כל אחת שעה וחצי.

למה מחיר כל כך נמוך?  אתם שואלים. ובצדק...

כי אני במשימה והמשימה שלי להעביר את המידע הזה לכמה שיותר וכמה שיותר מהר. 

רפרוף קצר על קורות החיים שלי יראה לך, שההכשרות שעשיתי והתכנים שזיקקתי כדי לבנות את ההרצאות הללו עומדים על מאות אלפי שקלים. אבל אתם  לא צריכה ללמוד את כל השיעורים שאני למדתי - אתם מקבלים את העיקר ב: 297 ש"ח בלבד.

אם אתם מעוניינים להכיר אותי, ולראות האם כדאי להשקיע בהרצאות או בקורס, אתם מוזמנים לרכוש את הספר 'האודיסאה של איזי'. הספר ייתן לך הבנה מי אני ומה התכנים שאני מציעה - שילוב של מחקרים עדכניים, עם אינטואיציה, יצירתיות וקסם. 

 

עכשיו אני שואלת אותך :  מה יש לכם להפסיד? אם תרכשו את הספר (עכשיו בחצי מחיר) ותחליטו לבוא להרצאות? במקרה הגרוע ביותר - תלמדי הרבה תוכן. 

אבל השאלה החשובה יותר היא - מה יקרה במקרה הטוב? מה יש לך להרוויח?

זה רק החיים שלך... 

איך אפשר לשמוע עוד?

3 נקודות מרכזיות שתלמדו

הסיפור החדש

אני יודעת ללא צל של ספק שיש בתוכך סיפור חדש. סיפור המבוסס על העוצמות שלך והחוזקות שלך. סיפור שלא ממוקד בבושה, צורך לרצות, קושי לקבל החלטות ולקחת אחריות. יש שם סיפור שהוא תוצר של היסטוריה חזקה ועוצמתית. של דפוסי חשיבה וקבלת החלטות אפקטיבית ואמיצה - שלא תלויה בדבר ובאף אחד חיצוני. 

במהלך כתיבת הסיפור החדש שלך, אנחנו נעשה יותר מלגעת במחקרים ובתכנים מעולם ההתפתחות האישית, אנחנו ניגע במיתולוגיה היוונית העצומה ובארכיטיפים של אליי ואלות יוון. 4 שנים של מחקר אודות דפוסי ההתנהגות של האלות והאלים יסייעו לנו לבנות את הסיפור החדש. לראות אילו חולשות יש לחזק ואילו חוזקות יש לשמר ולפתח.

אי אפשר להגיע להישגים לבד. אי אפשר להשתחרר מסיפורים מעיקים על ידי קריאת ספרים וצפייה בסרטונים ביו-טיוב. אנחנו צריכים מישהו עם חזון עצום בנוגע למי שאנחנו יכולים מלהיות. מי שיחזיק את החזון הזה עבורנו לאורך המסע שלנו. שיחזיק לך את הפחדים כשהם יתעוררו. אני יכולה להיות המישהי הזו עבורך.

ואגב...לי יש מספר לא מבוטל של נשים עוצמתיות שעושות זאת עבורי  - מנטוריות בינלאומיות (ידעת שהמילה מנטורית מגיעה מהמיתולוגיה היוונית ו- מייצגת את אלת החכמה אתנה?) בתחומים שונים, שאני מתחברת אליהן כל פעם שהאנרגיה שלי מדלדלת. 

מי עושה את זה בשבילך?

קצת עליי

אקדמאית, עורכת דין, מרצה וכותבת. בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה (חקר ביצועים) ומדע המדינה, תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהצטיינות. עוסקת בתחום הרגולציה וניהול סיכונים מזה 16 שנה, לשעבר עוזרת משפטית בבתי משפט, עורכת דין בתחום ציות בשני בנקים גדולים במערכת הבנקאית ומנהלת רגולציה בתחום הקוסמטיקה.

בשנת 2008 הוצאתי לאור ספר בנושא 'דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית', בהוצאת הספרים המשפטית 'בורסי'. הספר היה בסיס לקורסי הכשרה שהעברתי במכללות שונות לשוק ההון. 

פרסמתי מספר מאמרים, האחרון בהם שדן בנושא האפקטיביות של ניהול סיכונים במערכת הבנקאית, פורסם בירחון של איגוד הבנקים. אני מגשרת מטעם לשכת עורכי הדין, וסיימתי קורס דירקטורים מטעם להב וויצו. 

בשנים האחרונות ולאור תום התואר שני, אני מתעמקת במחקר עצמאי בנושא קבלת החלטות, ניהול סיכונים ורגולציה. במסגרת זו פיתחתי מודל תלת שלבי להגברת ההתגייסות של העובדים למטרות הארגון. מודל יחס סינרגטי, שמטרתו לייצר תהליך קבלת החלטות טוב יותר בארגון, בדגש על נהלים, וניהול סיכונים, ויצירתיות.

אני קונדיטורית... כן!!!  ולאחרונה הוצאתי לאור את הספר 'האודיסאה של איזי', ספר פרוזה ברוח המיתולוגיה היוונית. 

עותק של TEMPLATE The Ultimate Ebook Template - Promo Graphic BizSister.com (1).png

הקורס מיועד לכולן ולכולם!!!

אני מקווה שתרכשו את הספר ותירשמי להרצאות.

התכנים שתקבלי יהיו מעל ומעבר למה שאתם מצפה. אני לא הייתי מעמידה את הקורס הזה אילולא הייתי בטוחה שהוא יספק את ההבטחה שבו והרבה מעבר.  לי, אין ספק שאם תטמיעו את התכנים ותעשו את העבודה, אתם תשנו את המציאות שלכם.

אני לא יכולה לחכות לראות מי אתם בצד השני של התהליך שהכנתי עבורכם!

על מנת לעודד אותך להירשם, מי שיירשם לקורס יקבל בנוסף ל - 6 הרצאות לייב בזום, גם חוברת תקציר קורס מעוצבת ומדהימה שתוכלו לעבור עליה שוב ושוב. החוברת תשלח בקובץ דיגיטלי לאחר תחילת הקורס בהתאם להתקדמות הקורס. 

כתבתי למעלה שהמטרה שלי היא להעביר את הידע הזה, לכמה שיותר וכמה שמהר - וזה מה שאני הולכת לעשות. מה אתם תעשו עם כל הידע והתמיכה -  תלוי בכם.

ואגב, אם לאחר סבב ההרצאות תחליטו להצטרף למסלול של -9 חודשים  -  זה הולך להיות פסיכי!

מי זו פסיכה? נדבר על זה בהמשך...

להצלחה שלכם.

מה אמרו על הספר?

"אני מאמינה שבכל תקופה בחיים שבה הייתי קוראת את הספר הזה הוא היה פוגע בדיוק בנקודות החשובות. ועדיין, בזמן האחרון שבו אכן קראתי אותו, הוא היה מדויק והכרחי בחיי. זה ספר נפלא וחשוב מאוד, הזדמנות מדהימה לכל קורא וקוראת להכיר טוב יותר את עולמם הפנימי."

"הספר מעלה מחשבות ורגשות, הוא כיפי לקריאה, ומעניין ומעורר מחשבה על עצמנו - על הדרך בה אנחנו בוחרים לחיות את חיינו, איך אנחנו תופסים את עצמנו, מה התכונות שאנחנו רוצים לסגל לעצמנו ומי אנחנו באמת."

 

"התחברתי מאוד לאיזי, היא מציגה קצת מראה לכולנו, ומשהו שכולם מכירים א/או יכולים להתחבר אליו. בתהליך הגדול והמופלא שלה למדתי הרבה מאוד יחד איתה."

"הכתיבה יפה וקולחת, והספר מחולק לשערים שנפתחים בתיאור סיפורה של כל אחת מהאלות. בדרך מאוד ייחודית האלות נכנסות בסיפור עצמו יחד עם הסברים מעמיקים ופסיכולוגיים."

"אל הספר הזה נמשכתי כמו פרפר לצוף, הרגשתי מכושפת. אין לי ספר שהסופרת נחנה ב"מתנת החסד", או כריזמה ביוונית. אהבתי במיוחד להסתובב בין שני העולמות. יכולותיה הייחודיות של הסופרת, הפכו אותה למעיין שליחה של האלים ושל המיתולוגיה היוונית. זהו סיפור מלא ברגש, מחשבות ומידע מחכים. מלא בקסם שמעורר תהיות ותובנות על החיים. אני נהניתי, התרגשתי, תהיתי לא מעט וגם החכמתי."

50% הנחה

מבנה הקורס

 

הקורס יתחיל בתאריך 28.6.22 בשעה 20:00 במפגש חגיגי.

להלן המודולים של הקורס:

28.6.22 מודול מספר 1  - התנעה ומיינדסט

5.7.22   מודול מספר 2 - שבירת המיתוס הפנימי שמונע צמיחה

12.7.22 מודול מספר 3 - עריכת המיתוס הישן וכתיבת סיפור חדש

19.7.22 מודול מספר 4 - הסיפור שיוצר מציאות מחזון ורגש

26.7.22 מודול מספר 5 - הסיפור אשר מעורר סקרנות ומביא צמיחה

2.8.22   מודול מספר 6 - נינג'ה מאסטר

 

הנרשמים לקורס יקבלו חוברת קורס מעוצבת (תקציר של 100 עמודים) כקובץ דיגיטלי.

בסמוך לכל מפגש  - ישלחו העמודים הרלבנטיים למפגש ובסוף הקורס תשלח החוברת המלאה בקובץ PDF.

לאורך הקורס יהיו צ'ופרים נוספים...

לאחר שתרכשו את הקורס אנחנו נהיה בקשר באמצעות המייל, ותקבלו ממני תכנים אשר יכינו אותך לקורס.

הקורס בנוי על - 6 הרצאות לייב בזום.

נא לא להסתמך על הקלטות - חשוב שתגיעו בלייב ותתחייבו לתהליך.

הקורס ייחודי ומרתק בנושא קבלת החלטות וכתיבת סיפור חדש, אבל כך כך הרבה יותר מזה.

הקורס משלב פעילות של סדנא והרצאה ונוגע שנושאים מעולם המיתולוגיה היוונית העתיקה עם מחקרים עדכניים בתחומים של קבלת החלטות, בושה, צייתנות, העצמה, טרנספורמציה, שפע ועוד.

Anchor 1

רוצה לדעת מה סגנון קבלת ההחלטות שלך לפי ארכיטיפים של אלות יוון?

עותק של TEMPLATE The Ultimate Ebook Template - Promo Graphic BizSister.com.png

אנחנו סוחבים על עצמנו לאורך החיים, הרבה מאוד סיפורים.

לחלקם אנחנו מודעים, לרובם לא.

אבל הסיפורים הללו, קובעים את הדרך בה אנחנו תופסים את המציאות, את עצמנו, את הסביבה שלנו ואת העולם.

להלן חלק מהסיפורים שנמצאו משותפים לא.נשים רבים ברחבי העולם. סיפורים אלו לא קשורים לדת, גזע, צבע או מגדר, אך הם משפיעים בעצימות אחרת על כל אחד ואחת: 

 • טעויות וכישלונות זה גרוע, או אסור

 • אני לא מספיק טוב.ה

 • שינוי זה קשה/בלתי אפשרי

 • אני לא חשוב.ה

 • אני לא מסוגל.ת

 • אני יותר מדי

 • אני לא כשיר.ה לעשות דברים כאלו

 • אני כישלון

 • אני טיפש.ה

 • אני לא ראוי.ה

 • לעולם לא אקבל את מה שאני רוצה

 • אני חסר.ת אונים

 • אנשים לא מתעניינים במה שיש לי להגיד

סיפורים קשים אלו נוצרו בשלבים מאוד מוקדמים של הילדות שלנו, והם חלק מהסיפור של כולנו. בנוסף לסיפורים אלו, יש לנו היסטוריה קולקטיבית. מה זה היסטוריה קולקטיבית? הסיפור שלנו כקבוצה.

לדוגמא: הסיפור הנשי כקבוצה, מול הסיפור הגברי כקבוצה. מה מותר? מה אסור? מה מקובל? מה לא מקובל?  

כאן הסיפור קצת מסתבך, כי בנוסף לחסמים האישיים שלנו שהגענו איתם מהבית, יש לנו חסמים חברתיים שקיבלנו בירושה מהקבוצה והתרבות בה גדלנו.

אבל החדשה הטובה היא ש- אפשר לשנות הכול!!! וזה לא מורכב מדי. ראיתי את זה נעשה מאות פעמים ואני עשיתי את זה בעצמי, גם על עצמי.

מה אתם מקבלים?

 • קורס - 6 מודולים לייב - מבוסס על המחקרים העדכניים ביותר בנושא קבלת החלטות ושבירת חסמים 

 • חוברת קורס שתישאר איתך לעבור עליה שוב ושוב

 • פורטל באתר  - לראות את ההקלטות במשך חודשיים לאחר תום הקורס

 • הבטחה להחזר כספי מלא - אם לא תהיו מרוצים מהקורס לאחר 2 המפגשים הראשונים, תקבלו את מלוא התשלום בחזרה

 • חוברת עבודה - בכל מפגש עם שאלות למודעות עצמית

 • לזריזות בקבלת החלטות - אם תירשמו עד הם 10.5.22 תקבלו 45 דקות איתי - תוכלו לקבוע לאחר המפגש השני של הקורס

 • ועוד הפתעות לאורך הקורס

המטרה שלי היא - שתצאו מהקורס הזה כל כך נלהבים על עצמכם ועל החיים שלך, שתרצו לעבור לגור איתי! אין מקום! רק אומרת...

בשביל להשיג את זה, אני הולכת לתת לך את המקסימום שלי - וזה המון!!!

אז אני שואלת אותך - מה יש לך להפסיד?

בתמורה ל 297 ש"ח, אתם מקבלים קורס מלא בתוכן ועניין שיכול לשנות את החיים שלכם וישנה אותם אם תעשו את העבודה. שאני אזכיר לך מה קונים בישראל ב297 ש"ח?

לא?!

אז, יאללה!!!

שחררו את הדחיינות וחוסר ההחלטה, הירשמו לקורס ונתראה בצד השני❤

התהליך שאני מציעה בקורס הזה כולל שילוב של מספר מודלים שמיושמים ברחבי העולם שמטרתם לשנות את הסיפור הישן, לתוך מודל חדש שבניתי בסיוע הארכיטיפים של אלות יוון.

אתם לא חייבים להמשיך לחיות את הסיפור הישן והלא נעים. 

צרו קשר, או הירשמו לקורס וביחד תיכנסו לעולם חדש של אפשרויות וסיפורים חדשים. 

ועל מנת שתתחילי את הקורס בכיף, לאחר שתשלמו ותגיעו לשני מפגשים, אם לא תהיו מרוצים מהקורס - תקבלו את הכסף שלכם בחזרה! יש לך 14 יום לבטל את הרישום, לאחר שהקורס מתחיל!

אז מה יש לכם להפסיד? 

5053309.jpg

לאתר

Email 

להרצאות לארגונים ולחברות

  zohar zoe mor ©2020-2022

  ©זכויות שמורות לעו"ד זוהר מורי

 • Facebook
 • LinkedIn
 • Instagram
bottom of page