top of page
CLIPART -  White & Gold _ BizSister.com _ 0033.jpg

זוהר (זואי) מור

עורכת דין, מנהלת רגולציה, מרצה וכותבת

Email:

zoei3.jpg

על זוהר


אקדמאית, עורכת דין, מרצה וסופרת, זוהר מביאה מגוון רחב של מומחיות וכישורים לתפקידה כיועצת מומחית בציות התנהגותי וניהול שינויים. בעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה (חקר ביצועים) ומדעי המדינה, תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים בהצטיינות, יש לה בסיס אקדמי חזק.
זוהר צברה 16 שנות ניסיון בתחום הרגולציה וניהול סיכונים. היא מילאה תפקידים שונים לאורך הקריירה שלה, ביניהם שימשה כעוזרת משפטית בבתי משפט, עורכת דין ציות בשני בנקים גדולים במערכת הבנקאית, וכמנהלת רגולציה בתחום התמרוקים.
בשנת 2008 חיברה זוהר את הספר 'דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית', שיצא לאור בהוצאת הספרים המשפטית המוערכת 'בורסי'. הספר שימש בסיס לקורסי הכשרה שלימדה במספר מכללות, תוך התמקדות בחקר שוק ההון.
תרומתה של זוהר לתחום חורגת מעבר לספרה. כמו כן פרסמה מאמרים רבים, ביניהם מאמר בולט על יעילות ניהול הסיכונים במערכת הבנקאית, שהופיע בירחון איגוד הבנקים. בנוסף, פרסמה לאחרונה ספר פרוזה בשם 'האודיסיאה של איזי', יצירה בהשראת המיתולוגיה היוונית.
בשנים האחרונות הקדישה זוהר את עצמה למחקר עצמאי בנושא ציות התנהגותי וניהול שינויים, במקביל לסיום התואר השני. היא התמקדה בחקר המפגש בין התנהגות אנושית, ציות וניהול שינוי ארגוני. עם עניין רב בקידום הכללה, היא מדגישה את שילוב המגוון העצבי במדיניות ובפרקטיקות.
כיום, זוהר משלבת את עבודתה כעורכת דין עם תפקידה כיועצת מומחית בתחום הציות ההתנהגותי וניהול שינויים. שירותיה כוללים העברת הרצאות בעלות השפעה, עריכת סמינרים ומתן סיוע מקיף בהיבטים שונים של ניהול שינויים ורגולציה. המומחיות של זוהר ממצבת אותה באופן ייחודי להדריך ארגונים באימוץ פרקטיקות מכלילות ובהנעת ציות התנהגותי בנוף המתפתח ללא הרף.

רשתות חברתיות 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

חבילות אימון אישי

 

אני עוזרת לעובדים בתאגיד, אנשי מקצוע ובעלי עסקים עם אתגרים הקשורים לאי-ציות, מרדנות, חבלה עצמית, קושי בעבודה עם דמויות סמכות או נטייה להיעלם וריצוי יתר והמומחיות שלי בתחום זה היא ללא תחרות. אני מבינה היטב את האתגרים העומדים בפניך בעולם התאגידי ואת ההשפעה שיכולה להיות למאבקי סמכות אלה על הקריירה והחיים האישיים שלך.

על ידי עבודה איתי, תחווו שפע של יתרונות, כולל אחריות מוגברת, התקדמות מהירה ומתמשכת ופעולה ממוקדת לייזר למטרות שלך. כמו כן, תחוו שביעות רצון רבה יותר בעבודה, שיפור הזדמנויות קריירה ופוטנציאל השתכרות מוגבר.

אל תתנו לאתגרים האלה לעכב אתכם יותר. השיטות המוכחות שלי יכולות לעזור לכם להתגבר על מכשולים ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלכם במקום העבודה, בעסקים ובחיים האישי.

אז תגידו ביי ללחץ, לשחיקה ולדחיינות והיי למוטיבציה, הצלחה ולסיפוק.

צרו איתי קשר עוד היום כדי ללמוד כיצד אני יכולים לעזור לכם להצליח בעולם התאגידי.

מה עוד?

 כשמיתולוגיה פוגשת מציאות

הרצאות עיון ופנאי לפרטיים וארגונים

רגולציה וקבלת החלטות  

הרצאות מקצועיות וסדנאות לארגונים

הספר

'האודיסאה של איזי'

האודיסאה של איזי מוקאפ סופי.jpg

רומן עיוני מרתק, על אישה אחת שהיא כול הנשים כולן ומסעה להפוך לגיבורה מיתולוגית

Woman by the Water
Computer Sketch

מנוהלי עבודה ולומדות להנדסת החלטות -

אם עשיתם V על נהלי עבודה ולומדות, הגיע זמן להתעמק בגורם האנושי, בהנעה ובכלים  לקבלת החלטה אמיצה ונכונה.

Image by Charles Forerunner
Female Lecturer

על מיתוסים וקבלת החלטות -

תנו לכולם לנפץ מיתוסים,

אנחנו נוציא מהם את האמת בשילוב עם מחקרים עדכניים...

WhatsApp Image 2021-11-07 at 15.43.09.jpeg

Last Posts-  פוסטים אחרונים 

bottom of page